Kdo jsme

Děláme to, co nás baví,
a dostáváme za to peníze.
Není to krása?

Každý z nás tam musí. Ano, do práce. Nezáleží na tom, co děláte. Ale jaký z toho máte pocit. U nás je to občas pořádná dřina. Nýbrž když máme hotovo, naše endorfiny mají pré. A za to nám to stojí!

Náš příběh

„A vy jste co? Ta agentura?“
„Arghhh, to opravdu ne.“
„Takže jste ajťáci?“
„Jo, to jsme, ale není to zas tak přesné.“
„Jak to myslíte?“

No dobře, tak já vám teda povím, jak to je.
Jsme tým profesionálů zaměřený na jednotlivé oblasti businessu. IT, marketing, design a poradenství, to je náš denní chleba.
Není to moc suchý? Možná se to dá říct ještě jinak.
Věděli jste, že v roce 2000 bylo online cca 360 milionů uživatelů? A dnes je to více než 4 miliardy? Jedná se enormní nárůst více než 1 111 011 % jen za posledních 18 let. Nákupní zvyklosti se postupně přesouvají z kamenných prodejen do online světa, a to je právě ono. Zjednodušeně lze totiž říct, že je potřeba na tento globální trend pružně reagovat. Teda za předpokladu, že chceme vybudovat kvalitní produkt nebo značku. V opačném případě se může stát, že člověku utíká značný obchodní potenciál.

A jak s tím vším souvisí STARTUJEME WEBY? Vysvětlení je celkem jednoduché. Prostě pomáháme firmám nebo jednotlivcům s prezentací online (ehm, teda i offline, ale o tom více na našich stránkách). A online pro nás neznamená jen web, ale i marketingový model, vizuál (čtěte design), tiskoviny, texty, možnosti financování rozvoje, optimalizace procesů, digitalizace a další a další věci, které řeší pravděpodobně každý, kdo to se svým businessem myslí opravdu vážně.
No a přesně pro takové jsme tu my. Tak mrkněte, třeba si plácneme.

Ing. Petr Pokorný
Ředitel společnosti