WordPress weby

Návrh grafického stylu STARTUJEME WEBY

Weby s designem
na míru

Tvoříme menší i velké prezentační stránky s individuální grafikou na redakčním systému WordPress, který plně rozšíříme dle Vašich potřeb. Weby programujeme vždy na míru, svoji práci nezakládáme na šablonovém řešení.

V rámci realizace WordPress webů řešíme například
 • Individuální design
 • Funkčnost dle požadavků zákazníka
 • Rozšíření administrace
 • Mikroaplikace v rámci webu
 • Mobilní zobrazení
kódování STARTUJEME WEBY

Jak přistupujeme k tvorbě webů?

 • Vše začíná na papíře

  Nejprve se podrobně seznámíme s Vaší ideou, kterou podrobíme zpětné vazbě. Dodáme nápadu IT vhled s příměsí ekonomické zpětné vazby. Chceme být partnery úspěšných projektů, respektive máme zájem na tom, aby se Vašemu businessu dlouhodobě dařilo. Jsme s Vámi na jedné lodi.

 • Design, to je oč tu běží

  Vizuál je bezpochyby důležitou součástí webu. U našich zákazníků navrhujeme grafiku vždy individuálně, na základě společně vytvořeného zadání. Celý proces je s Vámi průběžné komunikován tak, abychom na konci procesu došli ke vzájemné spokojenosti.

 • Využíváme silné stránky WordPressu

  Systém WordPress v roce 2021 poháněl téměř 40% všech webů na světě a využívají ho takové značky jako New York Times, Sony nebo třeba Disney. Jeho licence umožňuje tvořit profesionální weby, avšak vývoj se musí uchopit správně. Na rovinu, netvoříme šablonovité weby s haldou pluginů, které končí za pár let v koši. Benefitujeme z dobrých vlastností systému a stavíme na něm pouze weby na míru.

 • Administrace bez programátorských znalostí

  Máme zájem na tom, aby naši zákazníci zvládli obsluhu webu samostatně. Většinu běžných funkcí lze uživatelsky ovládat z administrace. Klienti si tedy zvládají běžně měnit texty, obrázky či například psát blogy. Vše na pár kliků, tedy snažíme se šetřit peněženku zákazníka, neboť na běžné úpravy není třeba programátorů.

Co přesně v rámci prezentačních webů zvládneme?

design e-shopu STARTUJEME WEBY

Prezentační weby

Neboli standardní webové stránky v rozsahu přibližně 5 podstran, které jsou vhodné na prezentaci společnosti, konkrétního produktu či služby. V rámci realizace zákazník vždy obdrží design a technické řešení rozšířené na míru dle požadavků, již zmíněnou administraci a nesmíme zapomenout, že i ten nejmenší web z naší dílny se umí přizpůsobit na mobilní zařízení.

internetové stránky STARTUJEME WEBY

Komplexní informační weby

Informační webové stránky jsou vhodné pro složitější obsahové struktury. Zpravidla se jedná o komplexní realizace určené například pro obce, města či velké společnosti s širokým portfoliem služeb. Individuální přístup, design a pokročilé funkce kompletně na míru jsou samozřejmostí. V rámci daného zvládáme integrace, které umožňují komunikovat s externími systémy.

mail marketing STARTUJEME WEBY

Systémy šité
na míru

U komplexních realizací jsme schopni rozšířit funkcionalitu WordPressu pro účely různých funkcí. Například se může jednat o uživatelskou sekci pro online kurzy nebo rezervační systém na míru. Nápadům se meze nekladou a pakliže v dané funkci spatřujeme pro zákazníka dlouhodobou výhodu, jdeme do toho!

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů