Weby

Návrh grafického stylu STARTUJEME WEBY

Weby jsou náš
denní chleba

Tvorba webových stránek a aplikací je jednou z našich hlavních a zároveň nejstarších služeb. Zvládáme jak klasické prezentace, tak internetové obchody, miniaplikace nebo například intranety.

Nabízené oblasti související s webovými realizacemi
 • Prezentační weby
 • Internetové obchody
 • Intranety a aplikace
 • Distribuce modulů
 • Hostingové služby
kódování STARTUJEME WEBY

Jaký je náš webový recept?

 • Transparentnost na prvním místě

  Nejsme agentura, jsme IT firma. Práci nepřeprodáváme! Co se u nás upeče, to se u nás i sní. Když něco nezvládneme, řekneme to. Vždy chceme být maximálně transparentní. Naši klienti nás znají a ví, na koho přesně se mohou obrátit.

 • Máme hodně otázek

  Ano, je nutné si přiznat, že nerozumíme prodeji krbů, nechápeme chemické vzorce ani neumíme postavit dům. My jsme odborníci na IT oblast, vy zase na váš business. Podnikatelskému záměru dáme nový pohled. Cílem je synergie a vzájemné pochopení. Jen tak dosáhneme nejlepších výsledků.

 • Nikdy nekončící proces

  Směřovat vpřed, nikdy se nezastavit. Pamatuje ještě někdo z vás weby z roku 2005? Hrůza, co? A to je přesně ono. IT je jedna z nejdynamičtějších oblastí na světě. Zpomalit ve vývoji znamená okamžitě zaostat. S našimi klienty pracujeme na pravidelné bázi a udržujeme projekty neustále v souladu s novými trendy.

 • Méně je více

  Kontinuita se stálými klienty a pravidelná spolupráce je pro nás víc než nové výzvy. Nepochopte to špatně, další projekty jsou super! Někdy musíme připustit, že máme svůj limit a v danou chvíli jsme schopni obsloužit jen určitý počet zákazníků. Jakmile se limitní hranice blíží, vždy to novým klientům řekneme. Potom je například třeba počkat o trochu déle na realizační fázi.

Co přesně webově vykouzlíme?

internetové stránky STARTUJEME WEBY

Prezentační weby

Jste společnost, jednotlivec či živnostník a trápí vás prezentace na internetu? Pak máme dobrou zprávu! S tím můžeme pomoci. Tvorba klasických webovek je naše vůbec nejstarší činnost, kterou jsme kdy nabízeli. Pracujeme na projektech různých velikostí a pravidelně vyvíjíme prezentace našich klientů. Vše s důrazem na dlouhodobou udržitelnost vašeho úsměvu.

e-shopy STARTUJEME WEBY

Internetové obchody

„Vymyslet, naprogramovat, nakódovat, vyklikat, poradit, dodělat, spustit,“ tohle slyšíme dnes a denně. Upřímně, máme to rádi! Jednoduše řečeno, našim zákazníkům e-shopy vydělávají peníze a my chceme, aby jim vydělávaly ještě víc. Kromě tvorby nových internetových obchodů zajišťujeme i vývoj těch stávajících. Věděli jste například, že máme více než 150 různých vylepšení a rozšíření těchto IT platforem?

aplikace STARTUJEME WEBY

Intranety,
aplikace na míru

Pravda, nejsme bohužel Microsoft ani Apple a intranetů či aplikací na míru, co se počtu týče, tolik nezvládneme. Avšak pokud nám dává projekt smysl, pustíme se i do velkého řešení! Už jsme sestrojili intranety, které pomáhají optimalizovat výrobní linky, spustili jsme i aplikace pro automatizaci průmyslových procesů nebo makáme na integraci s různými ERP a CRM systémy.

moduly STARTUJEME WEBY

Distribuce
modulů

Některé systémy máme obzvlášť rádi. Proto jsme se rozhodli přiložit ruku k dílu a podpořit mezinárodní vývojářskou komunitu. V roce 2018 se z nás například stali developeři oficiální celosvětové OpenCart komunity, kde postupně zveřejňujeme některé naše utilitky. V roce 2019 nás pak čeká expanze tvorby vlastních rozšíření CRM a ERP systémů.

hosting STARTUJEME WEBY

Hostingové
služby

Web je naprogramovaný, redakční systém funguje, obrázky a texty jsou na svém místě. Vše se tedy může spustit. Počkat, vlastně ne! Ještě je potřeba hosting, respektive prostor na serveru, ze kterého webové stránky poběží. I na tento aspekt myslíme, tudíž většina zákazníků u nás má zajištěný nepřetržitý provoz včetně pravidelných záloh a stálé technické podpory.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů