Správa webů

poradenství 2 STARTUJEME WEBY

Správa webů je provoz bez starostí

Tvorbou webových stránek naše portfolio poskytovaných služeb nekončí. O každý web či eshop je třeba se náležitě starat. Neposkytujeme pouze standardní hosting, nýbrž komplexní technický servis od A až po Z. Zákazník tedy v daném případě nemusí brát v potaz běžnou údržbu. Od toho jsme tu my.

V rámci správy webů řešíme například
 • Hostingové služby
 • Aktualizaci systému
 • Technický zásah při problémech
 • Pravidelnou údržbu
 • Bezpečnostní protokoly
 • Operativní požadavky zákazníků
poradenství 1 STARTUJEME WEBY

Jak přistupujeme ke správě webů?

 • Naše zákazníky dobře známe

  Každé podnikání má svá specifika. Ať už jde o sezónnost, povahu sortimentu či třeba odlišnou otevírací dobu. Známe naše klienty, jako svoje boty. A jen díky tomu se na jejich požadavky dokážeme dobře připravit. Například držíme pohotovost na eshopech před Vánoci nebo pomáháme managovat výkon serveru v době plánovaných akcí či výprodejů.

 • Dlouhodobá udržitelnost hraje prim

  Webové stránky se snažíme udržovat v kondici. Jen tak lze na danou prezentaci navázat dalším vývojem v případě, že to Vaše podnikání či jiné okolnosti budou vyžadovat. Respektive zákazníci u nás mají vždy možnost přidávat nové funkce, pakliže budou sami chtít. A pokud nikoliv, je to taktéž v pořádku.

 • Víme, co to znamená nový zaměstnanec

  Pokud přijmete nového pracovníka, je potřeba mu práci s webem či eshopem nejprve vysvětlit. Jen tak lze předejít chybovosti při obsluze. Zkrátka a dobře rozumíme tomu, že nikdo učený z nebe nespadl. Pomůžeme Vám nového zaměstnance se systémem řádně zaškolit, aby vše fungovalo tak, jak má. A pokud Vaši pracovníci do IT běžně nezasahují, můžete správu systému nechat plně na nás.

 • Pořádek dělá přátele

  Na rozsah naší spolupráce vždy obdržíte servisní smlouvu, ve které je vymezeno, co všechno od nás můžete očekávat. Předcházíme tak potenciálním nedorozuměním na obou stranách. V případě potřeb si společně upřesníme jednotlivé body a postavíme naši spolupráci na pevných a transparentních základech.

Co přesně v rámci správy webů vykouzlíme

hosting STARTUJEME WEBY

Hosting

Poskytujeme hostingové služby v rozsahu separovaných serverů. Respektive ať už se jedná o malý web či rozsáhlý eshop, technicky jsme připraveni na maximální možný výkon. V průběhu času lze navyšovat či snižovat parametry dle potřeb projektu a zákazníka. Klienti a jejich biznisy s námi tedy často rostou a my promptně reagujeme na jejich potřeby.

STARTUJEME WEBY podpora

Podpora

Dnešní doba je velmi rychlá a ta online dvakrát tolik. Naši zákazníci vědí, že problémy aktivně řešíme. Máme vypracovaný systém na urgentní záležitosti, tedy je vždy patrné, na koho je možné se v případě potíží obracet. Vše je dopředu nalajnováno a klienti jsou s danými postupy dopředu seznámeni.

STARTUJEME WEBY zálohy webů

Pravidelné zálohy

V případě nenadálé situace, neřešíme nejprve příčinu, nýbrž obnovujeme nejprve zálohu. Až po uvedení webu do funkčního stavu v klidu analyzujeme, co stálo za danou anomálií. Tímto postupem minimalizujeme časové okno, kdy je web potenciálně nefunkční. Vaši zákazníci mnohdy ani nezaregistrují, že mohlo dojít k výpadkům.

STARTUJEME WEBY aktualizace systému

Aktualizace systému

Pakliže to povaha díla umožňuje, weby aktualizujeme v pravidelných intervalech. To nám umožňuje držet krok s novinkami v oboru. A nejen to. Jak již bylo zmíněno, zároveň jsme v případě potřeby schopni na weby plynule vývojově navazovat.

STARTUJEME WEBY aktualizace systému

Antivirová kontrola

Internet už není dávno bezpečné místo, proto u webových stránek provádíme pravidelnou antivirovou kontrolu. Pakliže objevíme vir, situaci ihned řešíme individuálním zásahem do kódu a dle rozsahu zasažení obnovujeme například již zmíněné zálohy.

STARTUJEME WEBY bezpečnost

Bezpečnostní certifikáty

V dnešní době hraje bezpečí prim. Jsme společností, která danou disciplínu pečlivě řeší. Respektive pravidelně zvyšujeme bezpečnostní standardy našich webů, edukujeme zákazníky v rámci prevence a sledujeme nejnovější bezpečnostní trendy.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů