Poradenství

poradenství 2 STARTUJEME WEBY

Máme toho
pod palcem víc

Náš tým se rozšiřuje a s přibývajícím počtem dokončených projektů se zvětšuje také náš přesah do jiných oblastí. Běžně hledáme investiční aktivity, orientujeme se v možnostech externího financování a když zbyde čas, tak i školíme.

Nabízené oblasti související s poradenstvím
 • Externí zdroje financování
 • Školení na míru
 • Individuální konzultace
poradenství 1 STARTUJEME WEBY

Jaký je náš poradenský recept?

 • Individuální přístup

  Každý je originál a u projektů to platí dvojnásob. Nemáme recept na všechny patálie, ale přineseme vám nový úhel pohledu. Společně si sedneme a probereme konkrétní možnosti. Zpravidla budeme řešit komplexní situace, kde je IT pouze jednou z několika částí celé realizace.

 • Podporujeme i startupy

  Jste jednotlivec nebo firma s dobrou myšlenkou a nevíte si rady s financováním? Nemusíte zrovna kolonizovat Mars, ale je jasné, že každý nápad si žádá počáteční investici. Nastartovali jsme již řadu projektů, ale pokud bychom i tak nenašli společnou řeč, můžeme vás třeba propojit s investory.

 • Nejde pouze o finance

  Můžeme sdílet své zkušenosti i v jiné oblasti nebo vložit do vašeho projektu své know-how. Pravidla jsou však stejná pro všechny a i náš den má jen 24 hodin, tudíž zvládáme jen velmi omezený počet projektů s IT přesahem. Tvorbě webů dáváme jasný rámec, ale tohle je trochu volná disciplína.

 • Dlouhodobý charakter

  Komplexní poradenství a konzultace náročných realizací provádíme nejčastěji v rámci dlouhodobé spolupráce. Základem je, abychom se vzájemně dostatečně poznali a věděli, co můžeme očekávat. Úspěšný projekt jen těžko vznikne za pár dní, trpělivost je jednou z našich kladných vlastností.

Co přesně v poradenství vykouzlíme?

poradenství externí financování STARTUJEME WEBY

Externí zdroje financování

Věděli jste, že ekonomické poučky označují cizí finance za levnější než ty vlastní? Už víme, že možností je v IT opravdu několik a není snadné se v nich vyznat. I nám to dalo celkem zabrat! Ale po letech studia a nabírání zkušeností vám můžeme pomoci najít zdroj financování s cílem zvýšit rentabilitu konkrétního záměru.

poradenství školení STARTUJEME WEBY

Školení nebo vzdělávání

Jste živnostník a chcete zlepšovat své schopnosti v IT, marketingu nebo designu? Nebo chcete poskytnout vzdělání vašim zaměstnancům? I to dokážeme zajistit. Poskytujeme školení pouze na míru vašim potřebám. Disponujeme prostory určenými pro vzdělávací účely nebo se můžete zastavit přímo u vás, ve firmě.

poradenství konzultace STARTUJEME WEBY

Individuální konzultace

V IT oblasti jsme jako doma. Řešíte nějakou konkrétní věc u vašeho projektu nebo webu? Je dost pravděpodobné, že si s tím budeme vědět rady. Zarezervujte si náš čas, připravíme vám čerstvou kávu a najdeme nejlepší možné řešení. Většina vašich problémů se dá vyřešit lehce, jiné vyžadují určité úsilí.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů