OpenCart eshopy

marketing 1 STARTUJEME WEBY

OpenCart je náš
denní chleba

Vývoj eshopů na platformě OpenCart je jednou z našich hlavních a zároveň nejstarších služeb. Zvládáme správu starších řešení, tvorbu nových eshopů na míru dle zákaznických potřeb i tvorbu modulů a integraci s externími systémy.

V rámci OpenCartu řešíme například
 • Platební brány (GoPay, Comgate apod.)
 • Dopravní metody (Zásilkovna, PPL, aj.)
 • Úpravy košíku
 • Editace administrace
 • Napojení na účetní systémy
 • Individuální moduly
marketing 2 STARTUJEME WEBY

Jak přistupujeme k vývoji eshopu?

 • Potřebujeme pochopit Vaše podnikání

  Porozumění zákazníkovi a jeho podnikání je pro nás základní předpoklad nutný k úspěchu. Z počátku se hodně ptáme, snažíme se pochopit základy Vašeho biznisu a poté přistupujeme k detailům. Jen tak můžeme navrhovat vývojová řešení, které Vám ušetří čas i peníze. Svoji práci děláme svědomitě řadu let, držíme kvalitu nad běžným standardem.

 • Jsme vývojáři s ekonomickým srdcem

  U každého rozšíření přemýšlíme tak, aby Vám vydělalo co nejvíce peněz nebo ušetřilo co nejvíce času. Náš vývojový tým vždy obsahuje člověka, který uvažuje nad ekonomickými dopady. Tím se odlišujeme od ostatních vývojařů, kteří dané většinou neberou v potaz. Máme zájem na tom, aby Vám investice do eshopu dávala smysl, jen tak může být naše partnerství dlouhodobé.

 • Méně je někdy více

  Hasit oheň benzínem není náš styl, jde nám o dlouhodobou udržitelnost eshopového řešení. Neskládáme eshopy ze zbytečných modulů. Dáváme přednost kvalitě na úkor kvantity. Každý vývojový krok pečlivě zvažujeme a zákazníkovi představíme jen to řešení, které má největší přínos a hlavně řešení, na kterém se dá do budoucna stavět.

 • Máme vývojový tým

  Každý má u nás svoje místo. Z praxe víme, že je pro efektivní vývoj v rámci kompetencí potřeba uvažovat několik úrovní. Například se tedy neobejdeme bez vývojářů, grafiků, copywriterů či již zmíněného ekonomického dozoru.

Co přesně v rámci OpenCartu zvládneme?

aplikace STARTUJEME WEBY

Vývoj staršího eshopu

Rozumíme tomu, že ne vždy je třeba tvořit nový eshop. Velmi často vyvíjíme i starší řešení, které si zákazníci nechali vytvořit od jiných developerů. Stavíme na funkčních základech. Umění není tvořit stále nové eshopy, nýbrž schopnost navazovat. To, co funguje, zachováme, to, co není v ideální kondici opravíme a následně se pustíme do dalšího vývoje.

e-shopy STARTUJEME WEBY

Kompletně nový eshop

Pro zákazníky tvoříme i eshopy nové. Ať už jde o přechod z jiného systému na OpenCart či o úplně nový projekt, hledáme vhodné řešení. Nový eshop zvažujeme vždy individuálně a snažíme se o to, aby daná investice měla smysl a hlavně patřičnou návratnost. Respektive vždy zvažujeme pouze to, co se Vám v dlouhodobém horizontu vyplatí.

moduly STARTUJEME WEBY

Moduly a integrace

Navzdory tomu, že OpenCart s naším přispěním nabízí celou paletu možností, občas člověk zkrátka narazí. Proto vyvíjíme i individuální moduly dle potřeb zákazníka. Taktéž systém umíme rozšířit tak, aby spolupracoval s celou řadou externích platforem, jakou jsou například CRM (RAYNET), ERP systémy (např. Helios) a účetní software (např. POHODA, Money, ABRA, KROS, WISP, MRP apod.)

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů