Něco navíc

STARTUJEME WEBY něco navíc

Máme toho pod palcem mnohem víc

Náš tým postupně roste a s přibývajícím počtem dokončených projektů se zvětšuje také náš přesah do jiných oblastí. Svoje podnikání dlouhodobě zakládáme na reálných zkušenostech mimo jiné i z vlastních projektů. Respektive provozní či marketingové výzvy zažíváme stejně tak, jako naši zákazníci.

V rámci daného řešíme například
 • Marketingové a provozní konzultace
 • Investice do zajímavých řešení
 • Edukaci zákazníků
STARTUJEME WEBY něco navíc 3

Jaký je náš recept?

 • Vlastní projekty nám dávají velký přesah

  Provozujeme řadu vlastních projektů a díky tomu víme, že mít kvalitní web či e-shop je sice velmi důležité, ale není to ani zdaleka jediný faktor, který rozhoduje o úspěchu. Především v oblasti e-commerce řešíme u našich eshopů provozní záležitosti typu: optimalizace skladů, nastavení dodavatelsko-odběratelských vztahů, úskalí dopravních či platebních metod, automatizaci reklamací nebo třeba zákaznickou péči. Provozujeme například Eshop Tenis a několik dalších projektů.

 • Vytrvalost nese ovoce

  Ti, kdo nás znají, vědí, že pouze neteoretizujeme, nýbrž vše, co umíme nad rámec IT, máme taktéž podložené praxí. A díky ní jsme se naučili mnoho nových dovedností. Rozumíme tak široké škále problémů v oblasti e-commerce. Našim klientům však poskytujeme služby nad rámec pouze v oblastech, kde jsme si pevní v kramflecích.

 • Nepřeceňujme sebe, ani své okolí

  Můžeme sdílet své zkušenosti nebo vložit do vašeho projektu své know-how. Pravidla jsou však stejná pro všechny a i náš den má jen 24 hodin, tudíž zvládáme jen velmi omezený počet projektů s IT přesahem. Tvorbě webů dáváme jasný rámec, ale tohle je trochu volná disciplína, ve které jsme pevně nohama na zemi. Nevytváříme vzdušné zámky a přijímáme pouze výzvy, které se dají realisticky splnit.

 • Dlouhodobá partnerství se nám líbí

  Komplexní realizace s přesahem provádíme nejčastěji v rámci dlouhodobé spolupráce. Základem je, abychom se vzájemně dostatečně poznali a věděli, co můžeme očekávat. Úspěšný projekt jen těžko vznikne za pár dní, trpělivost je jednou z našich kladných vlastností.

Co zvládáme nad rámec standardních služeb?

poradenství konzultace STARTUJEME WEBY

Nastavení online marketingu

Díky zkušenostem mimo jiné i z vlastních projektů zvládáme sociální sítě (Facebook, Instagram), PPC (Google Ads, Sklik), mailing a SEO. Dokážeme Vám tedy poradit, jak nastartovat online komunikaci s Vašimi zákazníky. V rámci omezených časových možností jsme však schopni marketing realizovat pouze u vybraných projektů.

poradenství externí financování STARTUJEME WEBY

Investice do projektů

Tu a tam se k nám dostane zajímavý projekt, který nás na první pohled zaujme. V takovém případě po bližší specifikaci zvažujeme, zda dává smysl určitá forma investice. Někdy naopak aktivně vyhledáváme příležitosti na trhu a rozšiřujeme působnost našeho online portfolia. Pokud tedy máte zajímavý projekt a hledáte užší formu spolupráce, dejte nám vědět. Třeba si plácneme.

poradenství školení STARTUJEME WEBY

Konzultace a školení

V onlinu jsme jako doma. Řešíte nějakou konkrétní věc u vašeho projektu, webu či eshopu? Je dost pravděpodobné, že si s tím budeme vědět rady. Zarezervujte si náš čas, připravíme Vám čerstvou kávu a najdeme nejlepší možné řešení. A pokud se bude jednat o komplexnější oblast, můžeme se domluvit na školení či workshopu.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů