Marketing

marketing 1 STARTUJEME WEBY

Společně táhneme
za jeden provaz

Marketing vnímáme jako celek. Zvládáme tvorbu kompletního marketingového mixu, optimalizaci i vedení dílčích nástrojů. Cílem není využít všechny možnosti, ale maximalizovat výkon.

Nabízené oblasti související s marketingem
 • SEO
 • Sociální sítě
 • Obsahový marketing
 • E-mail marketing
 • PPC
marketing 2 STARTUJEME WEBY

Jaký je náš marketingový recept?

 • Konzultace a data jako důležitý podklad

  Každý z nás je odborníkem na něco jiného. Vy se cítíte jako ryba ve vodě ve svém podnikání, my zase v marketingu. Poznáme váš business a zjistíme, co je primárním cílem a na čem záleží. Sesbíraná data poslouží jako důležitý podklad pro určení marketingové strategie.

 • Strategie je cíl

  Konkrétní marketingovou strategii vyprofilujeme na základě zkušeností a odrazíme se od získaných dat. Navrhneme využití jednotlivých marketingových kanálů tak, aby celá koncepce dávala smysl. Vše s důrazem na maximální výsledky.

 • Jako jeden tým

  V realizační fázi využíváme zvolenou strategii a konzultujeme jednotlivé kroky. Je fér, abyste věděli o všem podstatném. Díky časté komunikaci se budete cítit jako člen našeho týmu. Společně dosáhneme výš.

 • Pravidelný report

  Výsledky s vámi pravidelně komunikujeme. Jsme odpovědní za svoji práci, a proto můžeme být maximálně transparentní. Pravidelný report slouží jednak pro seznámení s výsledky, druhak pro kontrolu naší spolupráce. V reálném čase budete v obraze.

Co přesně v marketingu vykouzlíme?

marketing SEO STARTUJEME WEBY

SEO optimalizace pro vyhledávače

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, přívětivost webu pro vyhledávače je vždy klíčovou vlastností. SEO jako základní stavební kámen úspěšného webu vyžaduje dlouhodobou strategii. Pomocí důkladné analýzy klíčových slov, tvorby obsahu nebo získáváním odkazů z různých zdrojů zvýšíme sílu vašeho webu proti konkurenci.

marketing sociální sítě STARTUJEME WEBY

Sociální sítě

Věnujete se práci a nemáte čas tvořit obsah? Nevadí, zvládneme to za vás. Kdo dnes není na sociálních sítích, ten jakoby ani nebyl. Ale kterou si vybrat – Facebook, Instagram nebo LinkedIn? Našim cílem není pokrýt všechny sociální sítě. Využíváme pouze ty, které jsou progresivní a nabízejí nejvyšší efektivitu. Můžeme spravovat celé profily nebo se zaměřit pouze na placenou propagaci.

obsahový marketing STARTUJEME WEBY

Obsahový marketing

Obsah na webu by pro návštěvníka měl být užitečný a zábavný. Pro Kristovy rány, hlavně ne všední! Z návštěvníka se díky kvalitním textům může stát zákazník. Obsahový marketing vyžaduje dlouhodobou strategii, avšak zajímavý content přivádí tu správnou cílovou skupinu zákazníků. Jednou z běžných možností je třeba psaní blogu.

mail marketing STARTUJEME WEBY

E-mail marketing

Může se zdát, že newslettery nebo obchodní e-maily příjemci slepě ignorují. Částečně tomu tak je, ale i přesto elektronickou korespondenci nejde opominout. Pro efektivní tvorbu e-mail marketingu doporučíme vhodný nástroj, následně vytvoříme strategii, obsah a postaráme se o rozesílání a vyhodnocování.

marketing PPC STARTUJEME WEBY

PPC prokliková reklama

V případě, že tento typ reklamy bude pasovat k vašemu cíli, můžeme vytvořit a spravovat PPC kampaně v inzertních sítích společností Google a Seznam.cz. Kompletní správa zahrnuje nastavení reklamních sad a kontinuálního vedení rozpočtu. V průběhu kampaně je samozřejmostí její sledování i optimalizace pro maximalizaci vašeho zisku.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů