Design

design STARTUJEME WEBY

Design v online
i offline podobě

Design je srdcovka. Jistě se jedná o nejdynamičtější službu v našem portfoliu. Začalo to jako vždy u webovek, kterým jsme vtiskli individuální identitu. Nyní se však zaměřujeme i na offline podobu a fyzickou (tiskovou) distribuci.

Nabízené oblasti související s designem
 • Design webovek a e-shopů
 • Návrh loga
 • Reklamní materiály
 • Tisk jako doplněk
design výběr barvy STARTUJEME WEBY

Jaký je náš designový recept?

 • Podklady zajistíte vy, kreativitu my

  Máte představu o tom, jaké má být užití barev, rozložení prvků nebo potřebujete navázat na jednotnou linii? Super! Nemáte nic? Taky super! Stačí nám dodat věcné podklady (jaké jméno má být na vizitce, adresu firmy na plakátu…) a my zajistíme kreativitu.

 • Krok za krokem

  Víme, že design je velmi subjektivní záležitost. Proto vždy postupujeme od základních prvků ke konkrétním realizacím. Co to přesně znamená? Nejdříve si odsouhlasíme designovou linii a až posléze tvoříme další a další varianty. Vše postupně a s důrazem na pravidelnou konzultaci.

 • Online versus offline

  Nyní už umíme i kombinovat! Co si pod tím představit? Nedělá nám problém vymyslet grafiku webovek a zároveň stejnou korporátní identitu vtisknout i fyzickým offline věcem jako například vizitkám, letáčkům nebo plakátům.

 • Drobnost i celek

  Zakázky v designu se dost liší a někdy se zaměříme i na drobné realizace, mezi které patří třeba návrh vizitek. Několikrát do roka vytváříme i kompletní designovou korporátní identitu, což patří mezi nejkomplexnější realizace.

Co přesně designově vykouzlíme?

design e-shopu STARTUJEME WEBY

Design webovek a e-shopů

To, co programujeme si i designově navrhneme nebo upravíme. Ano, přesně tak. Každá IT realizace je pro nás všestranná záležitost, tudíž návrh webovek a e-shopů je pomyslným základním kamenem tvorby online prezentace. Zákazník tedy obdrží funkční komplexní celek, na kterém může postavit své podnikání.

výběr loga STARTUJEME WEBY

Návrh loga

Základ všech základů. Logo je bezpochyby prvotní identifikátor každého businessu. Zvládáme jak všeobsahující návrh včetně tvorby logomanuálu, tak i redesign, který ocení starší realizace. Na vytvořený logomanuál pak můžeme navázat další grafické prvky. Držíme se hesla bez loga ani ránu. To platí především pro větší společnosti, jejichž podnikání logo vizuálně zašťituje.

design reklamní materiály STARTUJEME WEBY

Reklamní materiály

Bannery, letáčky, plakáty, hlavičkové papíry, vizitky, klopové desky, brožury, trička, pozvánky, rollupy… Paleta reklamních materiálů je opravdu velmi široká a většinu těch běžných jsme schopni bez problému designově navrhnout. Pokud na nás máte speciální designové přání, domluvíme se na jeho realizaci. Tvorba originálních balíčků nás baví.

tisk STARTUJEME WEBY

Tisk jako doplněk

Máme pod palcem ofset i digitál. Tiskoviny ve většině případů realizujeme na klíč, tedy zákazníkovi navrhneme design a posléze i celou zakázku vytiskneme. Necháme vám ji doručit kamkoliv v České republice i na Slovensku. Druhý den od odeslání máte zásilku doma. Nebo se můžete pro materiály zastavit přímo u nás v Brně, na pobočce.

reference kontakt box STARTUJEME WEBY
Kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a představíme.
Je to naše práce a radost.

Kontaktujte nás Chci vidět reference klientů