• Domů
 • Blog
 • Měníme poskytované služby aneb novinky roku 2023
Měníme poskytované služby STARTUJEME WEBY

Měníme poskytované služby aneb novinky roku 2023

 • 06. 01. 2023
 • Ze života firmy

  Změna je život a vývoj je nezbytnou součástí pokroku. Respektive došli jsme k závěru, že od letoška učiníme pár změn. Proč? Důvodem je vyšší specializace a zkvalitnění našich služeb pro stávající i nové zákazníky.

  Koncentrace na vývoj webových řešení

  Nově jsou naše služby rozděleny na tvorbu WordPress webů, OpenCart eshopů a správu nebo-li provoz webů. Jde o logickou strukturu, která odpovídá našemu hlavnímu zaměření. Zbytek služeb jsme přebrali a zařadili pod položku Něco navíc, kam nově patří i marketing.

  Na marketingu nám záleží

  A budeme ho stále pro naše zákazníky realizovat. Pouze však na bázi dlouhodobé spolupráce u našich stálých zákazníků. Například jednorázové analýzy a konzultace budou tedy nově spíše výjimečnou záležitostí. Tím získáme čas a díky tomu lze jít více do hloubky právě u dlouhodobých marketingových realizací.

  Co z toho plyne?

  Současných zákazníků se situace nikterak nedotkne a poskytované služby obdrží ve sjednaném rozsahu. A jelikož nám odpadnou z portfolia některé okrajové kategorie, je možnost do budoucna čekat více času na IT požadavky našich klientů a hlubší spolupráce v oblasti online marketingu.

  Věříme, že uvedené změny jsou ku prospěchu celé komunity klientů STARTUJEME WEBY, s.r.o.

  Těšíme se na další společnou cestu.

  Ing. Petr Pokorný
  ředitel společnosti

   

  O autorovi
  Ing. Petr Pokorný
  Ing. Petr Pokorný Ředitel společnosti

  „Zakladatel společnosti, podnikatel, investor, milovník dobré kávy a cestování, občasný pisálek, fakturační optimista. Zde na blogu s železnou nepravidelností píšu o tom, co mi zrovna přijde pod ruku.“