Blog

12. 09. 2019

YouTube Kids – bezpečný online svět pro děti

Bojíte se svěřit chytrý telefon či tablet dětem? Není divu. Internet přímo přetéká nevhodným obsahem pro jeho nejmladší uživatele – ať už je to násilí nebo třeba pornografie. Řešením může být aplikace YouTube Kids, kterou Google v České republice spustil koncem února. Zajistí, že vaši nejmladší zůstanou u sledování pohádek.

02. 09. 2019

#7 Léto končí, truchlete přátelé

Moje nejoblíbenější část roku je u konce, teď jen schází obléci svetr, bundu a čekat na Vánoce. Déšť, sychravé počasí, mlha a nízké teploty ON. Summer vibes OFF.

16. 08. 2019

Nepoužívejte Internet Explorer jako výchozí, varuje Microsoft

Internet Explorer je i dnes sedmým nejužívanějším internetovým prohlížečem. Ačkoliv na něm nebylo provedeno jediné vylepšení od roku 2015. Microsoft ho definitivně odepsal. Uživatele dokonce varuje před jeho každodenním užitím. Nesplňuje totiž moderní webové standardy.

08. 07. 2019

Sociální sítě v roce 2019. Co zrovna businessově frčí?

Americké společnosti We are social a Hootsuite začátkem roku vytvořily celosvětovou analýzu uživatelů internetu. Věnují se současným digitálním trendům. Pojďme společně mrknout, jaké sociální sítě jsou v Česku právě populární, tedy do kterých můžete investovat.

20. 06. 2019

Jak být úspěšný na TikToku?

Nejstahovanější appka a zároveň sociální síť, která chce své publikum pořádně pobavit. Tušíte, o čem je řeč? Ano, správně, jde o TikTok. Tato platforma má přes 500 miliónů aktivních uživatelů měsíčně. Ptáte se, jak zní recept na TikTokový úspěch?

03. 06. 2019

#6 Sociální sítě a já

Původně jsem chtěl psát moji rubriku každý měsíc, nyní uběhly od posledního příspěvku dva. Safra! Ale ne, dělám si srandu, má to svůj důvod…

19. 05. 2019

Co je TikTok? K čemu slouží a jak ho marketingově využít?

Víte, která sociální síť právě sbírá stovky miliónů uživatelů a boří tak všechny statistiky? Je to TikTok – aplikace, kde se krátkými videi baví teenageři i dospělí. Podívejme se, jaké marketingové možnosti nabízí.